fbpx

O nas

Nasza Firma powstała w czerwcu 2006 roku, wywodzi się ze Śląska i z powodzeniem rozwija się każdego dnia. Zajmujemy się głównie szlagierowo - biesiadnym stylem muzycznym, nagrywaniem solistów, komponowaniem muzyki rozrywkowo - szlagierowej, pisaniem tekstów piosenek przez znanych na rynku śląskim autorów, jak również pisaniem partytur do stworzonych przez naszą firmę i innych kompozytorów utworów muzycznych.

Więcej

Social media

Koncert Szlagierowo i z Humorem tym razem zawita do Głogówka z ogromną dawką Szlagierowej Muzyki!  Kup bilet

Na deskach MGOK pojawią się Wykonawcy znani z wielu Stacji Telewizyjnych i rozgłośni Radiowych na Śląsku i nie tylko.

Data: 28.11.2021
Start godz. 16:00
MGOK Głogówek

ul. Batorego 10

Bilety do nabycia w MGOK
pod numerem tel. (77) 406 91 40

Wystąpią:

To już III edycja Głogóweckiej Gali Andrzejkowej! Już 28.11.2021 w MGOK Głogówek o godz.16:00. O dobry humor i mnóstwo szlagierowej muzyki zadbają znani Wykonawcy z wielu Stacji Telewizyjnych i rozgłośni Radiowych na Śląsku i nie tylko. Wystąpią: Metrum Reni & Marco, Mateusz Troll i Przyjaciele, Zespół Harmonic, Duet Karo a w  wyjątkowy  akordeonowy Świat zabierze Was Grzegorz Wituła. Dwie i pół godziny Niesamowitego Show  Szlagierowo i z Humorem poprowadzi - Andrzej Miś. Zapraszamy!!!

Bawcie się razem z nami!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Wstecz

"Muzyka, cokolwiek by mówić, nie jest językiem zrozumiałym ogólnie; konieczny jest łuk słowa, by strzała dźwięku mogła wniknąć do wszystkich serc..."

Romain Rolland