O nas

Nasza Firma powstała w czerwcu 2006 roku, wywodzi się ze Śląska i z powodzeniem rozwija się każdego dnia. Zajmujemy się głównie szlagierowo - biesiadnym stylem muzycznym, nagrywaniem solistów, komponowaniem muzyki rozrywkowo - szlagierowej, pisaniem tekstów piosenek przez znanych na rynku śląskim autorów, jak również pisaniem partytur do stworzonych przez naszą firmę i innych kompozytorów utworów muzycznych.

Więcej

Social media

Głogówecka Gala Andrzejkowa "Szlagierowo i z Humorem -  w  MGOK Głogówek  - Już 30.11.2019.

Głogówecka Gala Andrzejkowa. Już 30.11.2019 w MGOK Głogówek o godz.16:00. O dobry humor i mnóstwo szlagierowej muzyki zadbają znani Wykonawcy z wielu Stacji Telewizyjnych i rozgłośni Radiowych na Śląsku i nie tylko. Wystąpią dla Was: Paweł Siluk, Teresa Walerjańska, Metrum Reni&Marco,Bałkan Express, oraz Duet Karo. W  znakomity nastrój wprowadzi nas jedyny w swoim rodzaju przesympatyczny Andrzej Miś - znany Prezenter Radiowy. Serdecznie Zapraszamy !!!


Bilety do nabycia:

MGOK Głogówek  ul. Stefana Batorego 10

tel.: 77 406 91 40

Wstecz

"Muzyka, cokolwiek by mówić, nie jest językiem zrozumiałym ogólnie; konieczny jest łuk słowa, by strzała dźwięku mogła wniknąć do wszystkich serc..."

Romain Rolland