O nas

Nasza Firma powstała w czerwcu 2006 roku, wywodzi się ze Śląska i z powodzeniem rozwija się każdego dnia. Zajmujemy się głównie szlagierowo - biesiadnym stylem muzycznym, nagrywaniem solistów, komponowaniem muzyki rozrywkowo - szlagierowej, pisaniem tekstów piosenek przez znanych na rynku śląskim autorów, jak również pisaniem partytur do stworzonych przez naszą firmę i innych kompozytorów utworów muzycznych.

Więcej

Social media

Koncert Szlagierowo i z Humorem zawita do Bydgoszczy...

Z ogromną dawką Szlagierowej Muzyki  pojawią się na deskach Kinoteatru Adria, Wykonawcy znani z wielu Stacji Telewizyjnych i rozgłośni Radiowych na Śląsku i nie tylko. Wystąpi dla Was: Bałkan Express.

Data: 21.06.2019
Start godz. 18:00
Kinoteatr Adria w Bydgoszczy

Bilety w cenie 65zł
tel. 52 371 27 39
oraz na
kupbilecik.pl

Wystąpią:

Metrum Reni & Marco, Claudia i Kasia Chwołka, Teresa Walerjańska  oraz Bogdan Szymańczak, który od niedawna swoimi piosenkami rozgrzewa serca swoich fanów. Całość poprowadzi Szlagierowo i z Humorem Andrzej Miś - Znany Prezenter Radiowy. Bawcie się razem z nami

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Wstecz

"Muzyka, cokolwiek by mówić, nie jest językiem zrozumiałym ogólnie; konieczny jest łuk słowa, by strzała dźwięku mogła wniknąć do wszystkich serc..."

Romain Rolland