O nas

Nasza Firma powstała w czerwcu 2006 roku, wywodzi się ze Śląska i z powodzeniem rozwija się każdego dnia. Zajmujemy się głównie szlagierowo - biesiadnym stylem muzycznym, nagrywaniem solistów, komponowaniem muzyki rozrywkowo - szlagierowej, pisaniem tekstów piosenek przez znanych na rynku śląskim autorów, jak również pisaniem partytur do stworzonych przez naszą firmę i innych kompozytorów utworów muzycznych.

Więcej

Social media

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich Państwa na wyjątkowe wydarzenie. Ponownie spotykamy się w miejscowości Recklinghausen w Stadthalle Fritz - Husemann - Haus e.V

Start godz. 19:00

W programie wystąpią:
Prowadzący redaktor i konferansjer Andrzej Miś, Duet Jolanta i Jacek Kierok, Zespół METRUM Reni & Marco oraz Gwiazda Niespodzianka!

Wyśmienita Kuchnia Śląska !!!
Jak zwykle, gwarantujemy wspaniałą zabawę, wiele atrakcji i mnóstwo dobrego humoru w ten niepowtarzalny Karnawałowy wieczór,
Mile widziane stroje karnawałowe.

Informacje i rezerwacje biletów pod nr tel.
mobil: 0173 / 873 7838 lub 02664/91 1932 w Niemczech
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mediaton-art.pl

Bilety do nabycia również w Recklinghausen 
https://www.facebook.com/www.smiarowski.de/

Ilość miejsc ograniczona.

Wstecz

"Muzyka, cokolwiek by mówić, nie jest językiem zrozumiałym ogólnie; konieczny jest łuk słowa, by strzała dźwięku mogła wniknąć do wszystkich serc..."

Romain Rolland