O nas

Nasza Firma powstała w czerwcu 2006 roku, wywodzi się ze Śląska i z powodzeniem rozwija się każdego dnia. Zajmujemy się głównie szlagierowo - biesiadnym stylem muzycznym, nagrywaniem solistów, komponowaniem muzyki rozrywkowo - szlagierowej, pisaniem tekstów piosenek przez znanych na rynku śląskim autorów, jak również pisaniem partytur do stworzonych przez naszą firmę i innych kompozytorów utworów muzycznych.

Więcej

Social media

Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich Państwa na wyjątkowe wydarzenie, którym jest Jubileusz 25-cio lecia pracy artystycznej Jacka Kieroka z udziałem Plejady Gwiazd Śląskiej Sceny Muzycznej.

18 Listopada 2016r.
godz. 18.00

SCK-Siemianowice Śląskie
Ul. Niepodległości 45

Kasy wszystkich oddziałów Siemianowickiego Centrum Kultury oraz online: www.bilety.siemck.pl

Rezerwacja pod numerem telefonu: 032 2287 280 wew.16 lub 17

Podczas Jubileuszu wystąpią: Metrum Reni & Marco, Kabaret Kafliki, Szlagier Maszyna , Jasiu Rys, Grupa Fest, Tomasz Ciba, Roman Kurosz, ,znani z Anteny Radia Fest Marcin Janota i Grzegorz Stasiak, Redaktor radia Silesia Andrzej Miś oraz Niespodzianka: Gość z zagranicy.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, wiele atrakcji i dobrego humoru w ten niepowtarzalny wieczór.

Uwaga: ilość miejsc ograniczona!

Wstecz

"Muzyka, cokolwiek by mówić, nie jest językiem zrozumiałym ogólnie; konieczny jest łuk słowa, by strzała dźwięku mogła wniknąć do wszystkich serc..."

Romain Rolland