O nas

Nasza Firma powstała w czerwcu 2006 roku, wywodzi się ze Śląska i z powodzeniem rozwija się każdego dnia. Zajmujemy się głównie szlagierowo - biesiadnym stylem muzycznym, nagrywaniem solistów, komponowaniem muzyki rozrywkowo - szlagierowej, pisaniem tekstów piosenek przez znanych na rynku śląskim autorów, jak również pisaniem partytur do stworzonych przez naszą firmę i innych kompozytorów utworów muzycznych.

Więcej

Social media

14 Maj 2016 r w miejscowości Bad Windsheim na Bawarii!

Wystąpią Gwiazdy Śląskiej Sceny Muzycznej:
Jolanta i Jacek Kierok, Duo Fenix Dwa Fyniki, Teresa Walerjańska, Metrum Reni & Marco oraz Gość Niespodzianka :)

Całość poprowadzi jedyny w swoim rodzaju Dziennikarz Radiowy i Konferansjer Andrzej Miś, znany z anteny Radia Silesia i nie tylko.
W wiosennym nastroju wraz ze szczyptą regionalnego humoru bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na to niezwykłe wydarzenie :) :) :)
Już dzisiaj cieszymy się na spotkanie z Wami :):):)

Informacje i rezerwacja biletów pod numerami telefonów:
09846/977840
0173/8737838
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mediaton-art.pl

Edmunnd Drzensla IBAN: DE41600100700426058708 BIC: PBNKDEFF

Wstecz

"Muzyka, cokolwiek by mówić, nie jest językiem zrozumiałym ogólnie; konieczny jest łuk słowa, by strzała dźwięku mogła wniknąć do wszystkich serc..."

Romain Rolland