O nas

Nasza Firma powstała w czerwcu 2006 roku, wywodzi się ze Śląska i z powodzeniem rozwija się każdego dnia. Zajmujemy się głównie szlagierowo - biesiadnym stylem muzycznym, nagrywaniem solistów, komponowaniem muzyki rozrywkowo - szlagierowej, pisaniem tekstów piosenek przez znanych na rynku śląskim autorów, jak również pisaniem partytur do stworzonych przez naszą firmę i innych kompozytorów utworów muzycznych.

Więcej

Social media

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na I Śląską Biesiadę Karnawałową, która odbędzie się w Niemczech w hotelu Gladbeck van der Valk.

Wezmą w niej udział Artyści Śląskiej Sceny Muzycznej, takie jak Duet Karo, zespół Metrum Reni & Marco, Waldemar & Friends, Jasiu Rys oraz zespół Andy & Lucia. Imprezę poprowadzi wszystkim doskonale znany Dariusz Niebudek wraz z Markiem Biesiadnym.

Zapewniamy wieczór pełen wrażeń w gorących rytmach karnawałowych, przeplatany śląską biesiadą. Zapraszamy Państwa z dawką dobrego humoru i zabawną kreacją, gdyż najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone.

Cena biletu zawiera: dwie firmowe kolacje, ciepłe danie o północy, snack bufet.

Rezerwacji biletów można dokonać pod numerem telefonu: 02362/202933 lub wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ilość miejsc jest OGRANICZONA!

DAS logo

mapka hotel

Wstecz

"Muzyka, cokolwiek by mówić, nie jest językiem zrozumiałym ogólnie; konieczny jest łuk słowa, by strzała dźwięku mogła wniknąć do wszystkich serc..."

Romain Rolland